Glamour, Przeźmierowo
  1. Strona główna
  2. PRZYJĘCIA
  3. OSIEMNASTKI I STUDNIÓWKI

OSIEMNASTKI I STUDNIÓWKI

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

OSIEMNASTKI I STUDNIÓWKI ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ IMPREZ DLA MŁODIZEŻY

KROK W DOROSŁOŚĆ...

To niezapomniany dzień w życiu każdego człowieka

Czas przekroczenia granicy, zamknięcia starego i otwarcia nowego rodzaiału

...W DOBRYM STYLU

Restauracja GLAMOUR w Przeźmierowie obok Poznania to idelane miejsce na orgazizacje osiemnastki lub studniówki. Praktyka i lata doświadczeń przy wielu imprezach, sprawia że decydują się na nas macie pewność że uczestnicy wydarzenia będą zadowoleni.

Każde zamówienie jest starannie dopracowywane w najmniejszych detalach, tak aby wspomnienia naszych gości były żywą wizytówką organizowanych przez nas przyjęć.

Największymi argumentami przemajwiającymi za wyborem naszej restauracji są elegancja, nowoczeność i wyśmienite dania.


Prosimy wybierz jaka impreza Cię interesuje

  

STUDNIÓWKI - bal przedmaturalny to niezwykle dostojna impreza o głęboko zakorzenionej tradycji. Moment w którym relacje nauczyciel - uczeń nabierają mniej formalnego charakteru i przy wspólnym stole mogą dokonać pewnych posumować i luźno porozmawiać. To również nasz narodowy taniec bez którego nie odbędzie się żaden bal maturalny "Polonez", nazywany również tańcem dworskim. Wydarzenie to uczeń będzie wspominał do końca życia. Niezapomnianą oprawę zapewni Państwu nasza restauracja.

OSIEMNASTKA - impreza jedyna w swoim rodzaju. Bilet w dorosłaść i zarazem pożegnanie z dzieciństwem. Od tej pory solenizant może nazywać się pełnoprawnym obywatelem. Przyjęcie często ma dwojaki charakter - rodzinny oraz imprezowy z koleżankami i kolegami - dla obu rodzi przyjęć nasze wnętrza świetnie się sprawdzą. Prywatny charakter uroczystości jaki i lokalizacja zapewnia bezpieczeństwo dla młodych ludzi.

Pakiety pobytowe ZAPLANUJ SWÓJ WYJAZD

ul. Rynkowa 92
62-082 Przeźmierowo, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Dzięki powiadomieniom będziecie Państwo znali najnowsze oferty, promocje i wydarzenia w Glamour.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij