Glamour, Przeźmierowo

PRZYJĘCIA

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Przyjęcia Przyjęcia rodzinne i okolicznościowe

Znakomita lokalizacja blisko Poznania, z możliwością nocowania w eleganckim Hotelu Glamour, sprawiają że Restauracja Glamour jest miejscem idealnym do organizacji różnego rodzaju spotkań i przyjęć okolicznościowych.

Dzięki elastycznej ofercie oraz profesjonalnej i doświadczonej załodze, każde spotkanie rodzinne: komunijne, wesele, jubileusz, chrzciny, urodziny, stypa uzyskuje odpowiednią oprawę i wymagany klimat. Obiekt posiada kilka sal, które można dopasować do rodzaju przyjęcia.

Z eleganckiej restauracji pod Poznaniem i kameralnego hotelu Glamour chętnie korzystają firmy, organizując imprezy integracyjne i bale firmowe, a w okresie poprzedzającym święta spotkania wigilijne.

Uczta smaków

Piękne wnętrza i malowniczy ogród oraz wykwintne menu oparte na ekologicznych produktach, pozwalające odkrywać smaki kuchni światowej, polskiej i wielkopolskiej powodują, że każde spotkanie zyskuje niepowtarzalny charakter. Menu ustalamy zawsze z Gośćmi podczas spotkania w hotelowej restauracji.

Przyjęcia w Hotelu Glamour to:

  • przyjazna, rodzinna atmosfera
  • profesjonalna obsługa
  • możliwość organizacji dużych przyjęć i kameralnych spotkań rodzinnych w osobnych salach: urodziny, imieniny, rocznice, komunie, osiemnastki
  • doskonała kuchnia oparta na wyselekcjonowanych i świeżych składnikach
  • aranżacja sal dopasowana do charakteru wydarzenia
  • możliwość organizacji imprezy w ogrodzie

Restauracja Glamour czynna: 12.00-22.00,

w niedzielę 12.00-20.00

Opinie o nas

Pakiety pobytowe ZAPLANUJ SWÓJ WYJAZD

ul. Rynkowa 92
62-082 Przeźmierowo, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Dzięki powiadomieniom będziecie Państwo znali najnowsze oferty, promocje i wydarzenia w Glamour.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij