Glamour, Przeźmierowo

Przyjęcia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Przyjęcia Przyjęcia rodzinne i okolicznościowe

Znakomita lokalizacja blisko Poznania, z możliwością nocowania w eleganckim Hotelu Glamour, sprawiają że Restauracja Glamour jest miejscem idealnym do organizacji różnego rodzaju spotkań i przyjęć okolicznościowych.

Dzięki elastycznej ofercie oraz profesjonalnej i doświadczonej załodze, każde przyjęcie rodzinne: komunijne, wesele, jubileusz, chrzciny, urodziny, stypa uzyskują odpowiednią oprawę i wymagany klimat.

Z eleganckiej restauracji pod Poznaniem i kameralnego hotelu Glamour chętnie korzystają firmy, organizując imprezy integracyjne i bale firmowe, a w okresie poprzedzającym święta spotkania wigilijne.

Uczta smaków

Piękne wnętrza i malowniczy ogród oraz wykwintne menu oparte na ekologicznych produktach, pozwalające odkrywać smaki kuchni światowej, polskiej i wielkopolskiej powodują, że każde spotkanie zyskuje niepowtarzalny charakter. Menu ustalamy zawsze z Gośćmi podczas spotkania w hotelowej restauracji.

Przyjęcia w Hotelu Glamour to:

  • przyjazna, rodzinna atmosfera
  • profesjonalna obsługa
  • możliwość organizacji dużych przyjęć i kameralnych spotkań rodzinnych w osobnych salach: urodziny, imieniny, rocznice, komunie, osiemnastki
  • doskonała kuchnia oparta na wyselekcjonowanych i świeżych składnikach
  • aranżacja sal dopasowana do charakteru wydarzenia
  • możliwość organizacji imprezy w ogrodzie

Pakiety pobytowe ZAPLANUJ SWÓJ WYJAZD

ul. Rynkowa 92
62-082 Przeźmierowo, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Dzięki powiadomieniom będziecie Państwo znali najnowsze oferty, promocje i wydarzenia w Glamour.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij