Glamour, Przeźmierowo

CATERING WIGILIJNY DLA FIRMY

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

CATERING WIGILIJNY DLA FIRMY Tradycyjnie ale w miejscu pracy

SPOTKANIE WIGILIJE W TWOJEJ FIRMIE

Jeśli posiadają Państwo w firmie przestrzeń do zorganizowania przyjęcia lub bankietu to ta oferta jest skierowana właśnie do was.

Wychodząć na przeciw oczekiwanią przygotowalismy ofertę kompleksowej usługi cateringu wigilijnego. Poza wyśmienitymi potrawami możemy dostarczyć niezbędny sprzęt cateringowy oraz meble.

Zapraszamy firmy z Poznania i okolic do zapoznania się z propozycjami menu:

PRZYJECIE WIGILIJNE W FIRMIE - spotkane bożonarodzeniowe przy stole w wnętrzach waszej siedziby. W zaplanowanym dniu pojawiamy się odpowiednio wcześniej i rozłożymy bufet w skład którego wchodzi - kociołek elektryczny z zupą, podgrzewacze z ciepłymi potrawami, półmiski z surówkami, sałatkami, zakąskami oraz słodkościami i bufet kawowy z ciepłymi napojami. Taka forma podania świetnie sprawdzi się przy większej ilości osób i nie wymaga od Państwa odgrzania cateringu na miejscu. Dodatkowo możemy wyposażyc przestrzeń w niezbędne meble i akcesoria do wydania jedzenia.

BANKIET WIGILIJNY W FIRMIE - uczta z wieloma mini arcydziełami kulinarnymi, dającymi się zjeść na raz. Niezwykle elegancka forma przyjęcia, mająca mniej formalny charakter, gdzie prowadzone są swobodne rozmowy na stojąco. Takie spotkanie wigilijne świetnie sprawdzi się w firmach zatrudniających wiele osób. Bufet z "finger foods" nie tylko świetnie smakuje ale też pięknie wygląda, co zrobi wrażenie na waszych współpracownikach. 

CAŁA OFERTA CATERINGU WIGILIJNEGO - przekrój dostępnych dań w formie cateringowej. Dobre rozwiązanie jeśli interesują cię wybrane pozycje które chcesz żebyśmy dla Ciebie przygotowani na wigilie firmową. Możesz też skorzystać z tej oferty jeśli potrzebujesz coś dobrać lub zamienić do powyższych propozycji kompleksowych.

PAKIETY ZAKĄSEK - coś czego nie może zabraknąć na stole wigilijnym. Gotowe propozycje najpopularniejszych zestawów zimnych przekąsek.

Życzymy zdrowych, spokojnych świat bożego narodzenia i zapraszamy do kontaktu i składania zamówień:

e-mail: restauracja@glamourhouse.pl
telefon: +48 721 294 202

Pakiety pobytowe ZAPLANUJ SWÓJ WYJAZD

ul. Rynkowa 92
62-082 Przeźmierowo, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Dzięki powiadomieniom będziecie Państwo znali najnowsze oferty, promocje i wydarzenia w Glamour.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij