Zabiegi laserowe

Depilacja laserowa

W Glamour przy wykonywaniu zabiegu trwałego usuwania owłosienia wykorzystywany jest laser najnowszej generacji, wykorzystujący technologię ELOS™. Urządzenie zapewnia efektywność i bezpieczeństwo, poprzez równoczesne wykorzystanie energii światła i prądu wysokiej częstotliwości.
Laser skutecznie i bezinwazyjnie usuwa wszystkie włosy każdego koloru, ze wszystkich typów skóry. Ilość koniecznych zabiegów zależna jest od koloru włosów i typu skóry, oraz od obszaru poddanego zabiegowi. Zwykle potrzeba 4-6 zabiegów. (więcej na naszym blogu)

Zamykanie naczyń

Nieestetyczne, poszerzone żyłki na nogach, często nazywane "pajączkami", stanowią problem dla wielu osób.
W Glamour wykonywane są zabiegi przy użyciu lasera wykorzystującego technologię ELOS, umożliwiającą równoczesne działanie na naczynka dwóch rodzajów energii - światła lasera i prądu RF.
W trakcie zabiegu dochodzi do zamknięcia niechcianych naczynek – nawet na powierzchni o średnicy do 3 milimetrów. Zamknięte naczynko ulega zwłóknieniu, jest wchłonięte i po pewnym czasie znika.
Jest to metoda bezinwazyjna, po zabiegu nie pozostają blizny i nie ma ryzyka zakażenia jakąkolwiek chorobą. Seria wykonywanych zabiegów zależy od liczby naczyń poddawanych leczeniu. Zabiegi powtarza się co 3-4 tygodnie. U większości osób dobry efekt osiąga się po 2-4 zabiegach (więcej na naszym blogu)

Zmiany naczyniowe i rumień

Problem popękanych naczyń krwionośnych lub innych, łagodnych zmian naczyniowych dotyczy dużej grupy ludzi. Cerze naczyniowej towarzyszy długotrwały rumień, uczucie swędzenia i pieczenia.
Objawy początkowe są przemijające, stopniowo jednak dochodzi do trwałych zmian. Kruche naczynia, które nie wytrzymują ciśnienia krwi, zaczynają rozszerzać się i pękać, pozostawiając trwałe ślady w postaci pajączków. Skutkiem procesów zachodzących w tkankach może być rozwój trądziku różowatego.(więcej na naszym blogu)

Do usunięcia zmian naczyniowych używamy laser firmy Syneron, wykorzystujący technologie Elos. Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów (zazwyczaj jest to od 1 do 5 zabiegów). Efektów należy oczekiwać w czasie od kilku dni do kilku tygodni .

Usuwanie plam i przebarwień

Bezigłowa Mezoterapia NNM™, która ma głównie na celu redukcję nadmiaru melaniny.
Skuteczną metodą pozbycia się plam i przebarwień są peelingi medyczne.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL™ jest procedurą przeznaczoną do równoczesnego, nieinwazyjnego wygładzania skóry i usuwania złożonych zmian związanych z foto-starzeniem.
Leczenie wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych (np. plamicy). Stosowane zabiegi dają kontrolowaną, stopniową poprawę wyglądu skóry. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, szyi, klatce piersiowej i dłoniach.
Czas zabiegu: ok. 30 min, częstotliwość: 3-5 razy, odstępy czasowe: 3-4 tygodni. (więcej na naszym blogu)

Zabieg frakcyjny e`Matrix

eMatrix to jedyne urządzenie dające naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry, widoczny już po pierwszym zabiegu, który można bezpiecznie wykonać niezależnie od pory roku i karnacji. Urządzenie działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry, likwidacji zmarszczek, blizn i rozstępów oraz wyrównania powierzchni i kolorytu skóry. eMatrix wykorzystuje prąd bipolarny, przy którym nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień.(więcej na naszym blogu)

Re`Firme

Unikalna procedura regeneracji struktury skóry powodująca przemodelowanie kolagenu, efektem czego jest poprawa stanu skóry, czyli jej ujędrnienie, zwiększenie napięcia, wygładzenie, usunięcie płytkich zmarszczek i zwiotczeń.
Procedura jest realizowana przy pomocy urządzeń firmy SYNERON, wykonanych w technologii ELOS™. (więcej na naszym blogu)

Triniti (TM)

Triniti (TM) to unikalny program kompleksowej poprawy stanu skóry, łączący w sobie:
*fotoodmładzanie

*ujędrnianie skóry

*usuwanie głębokich zmarszczek.

Realizowany jest etapowo, w trzech krokach, podczas jednego zabiegu, za pomocą urządzeń firmy SYNERON wykonanych w technologii ELOS™.
Program obejmuje całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, szyi, dekoltu i rąk.
W celu uzyskania trwałych efektów zaleca się wykonanie serii (3-5 zabiegów) w okresach od 3 do 4 tygodni oraz raz na 6-12 miesięcy zabiegu przypominającego.
Program Triniti (TM) jest programem umożliwiającym usuwanie skutków starzenia się skóry w sposób kompleksowy (tzn. działa korzystnie w kilku obszarach: zmiany naczyniowe i pigmentowe, zmarszczki głębokie, utrata jędrności i elastyczności skóry, sińce pod oczami) podczas jednej sesji zabiegowej.
Procedura jest bezpieczna. Leczenie wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych.  (więcej na naszym blogu


 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij