Twarz

Zabiegi pielęgnacyjne

Glamour oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanych przy użyciu zaawansowanych technologii i profesjonalnych preparatów.
Wybór zabiegu poprzedza ocena stanu skóry przez doświadczone kosmetyczki pracujące w Spa.

Zabiegi Anti Aging

Pielęgnacja anti aging ma na celu działanie profilaktyczne, które polega na opóźnieniu procesów starzenia się skóry i utrzymaniu jej jak najdłużej w zdrowej kondycji. Zabiegi anti aging zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, działają ochronnie i stabilizująco na tkanki. Wspomagają naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry usuwając postępujące oznaki starzenia.
Glamour proponuje szereg różnych zabiegów, zapobiegających starzeniu się i powstawaniu niechcianych zmarszczek.
Wybór zabiegu poprzedza ocena stanu skóry przez doświadczone kosmetyczki pracujące w SPA.

Oczyszczanie i złuszczanie

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na usuwaniu warstwy naskórka za pomocą głowicy ścierającej, pokrytej kryształkami naturalnego diamentu.

Jest to zabieg nieinwazyjny, łagodny, bezbolesny i nie powoduje uczuleń. Szczególnie zalecany jest dla skóry delikatnej, wrażliwej i alergicznej. (więcej na naszym blogu)

Hydradermabrazja

Hydradermabrazja to zabieg łączący zalety klasycznej dermabrazji czyli złuszczania starego naskórka, z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych. Zaczyna się od dokładnego złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka i oczyszczenia skóry twarzy. Podczas zabiegu przeprowadza się peeling chemiczny, a następnie pod dużym ciśnieniem aplikuje się na skórę substancje aktywne.
Dzięki urządzeniu substancje aktywne mogą dotrzeć w głębsze warstwy skóry, bez konieczności stosowania wysokich stężeń dla osiągnięcia pożądanego efektu.
Zabieg zalecany jest dla wszystkich rodzajów cery, nawet wrażliwej. Jego celem jest usunięcie drobnych zmarszczek, nadmiernej pigmentacji, przebarwień, oraz blizn po trądziku. (więcej na naszym blogu)

Peeling kwasami

Peeling kwasami jest zabiegiem mającym na celu usunięcie zewnętrznej, martwej warstwy naskórka. Pobudza ponadto komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu, wskutek czego skóra znów staje się jędrna, odzyskuje sprężystość, zmienia koloryt i odzyskuje blask. Peelingi tego typu są również bardzo dobrym sposobem na pozbycie się drobnych przebarwień. (więcej na naszym blogu)

Mezoterapia NNM

Bezigłowa Mezoterapia NNM™ sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Zabiegi są przyjazne dla pacjentów, po ich wykonaniu nie pojawia się ryzyko infekcji, obrzęków i zasinień. (więcej na naszym blogu)

Metoda NNM bazuje na technice zwanej Aquaforezą, w której technologia laserowa i impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne takie jak: mikrocyrkulacja, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Aquaforeza™ powoduje głębokie nawodnienie skóry, poprawia jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt ujędrnienia skóry.

BeautyTek

To inteligentny system pozwalający testować tkankę w miejscu zabiegu. Sonda zbiera informację o tkance i przekazuje ją do komputera, który je analizuje i wskazuje rodzaj leczenia i przebieg poszczególnych etapów zabiegu.
Za pomocą zabiegu BeautyTek możemy wykonać:

Przebarwienia

Przebarwienia na twarzy można usuwać używając kwasów medycznych, NNM terapia wybielanie skóry lub lasera. (więcej na naszym blogu)

Dobór metody następuje przy konsultacji z kosmetyczką. 

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny trwale pomaga skorygować kształt brwi, ust oraz podkreślić wyraz oczu (“kreski” na dolnej lub górnej powiece). Stosuje się go także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plam pigmentacyjnych, blizn, przebarwień, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrany do koloru skóry. (więcej na naszym blogu)

Wykonanie makijażu permanentnego polega na płytkim wprowadzeniu barwnika w pierwsze warstwy naskórka. Utrzymuje się – w zależności od typu i kolorytu skóry – od 3 do 5 lat.

Zabiegi drobne

manicure / hybryda

pedicure / klamry

henna / epilacja

przekłuwanie uszu

przedłużanie rzęs

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij