Twarz

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej. Przez skórę przenikają złożone impulsy elektryczne wprowadzając w głąb substancje aktywne. Wprowadzane składniki mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalna skóry.
System NNM™ LIPO KONTOUR umożliwia w sposób nieinwazyjny na rozpuszczanie tkanki tłuszczowej i zwalczanie cellulitu. Lipo Kontour NNM bazujący na nowej technice o nazwie Aquaforeza™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne mające wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. (więcej na naszym blogu)

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL™ jest procedurą przeznaczoną do równoczesnego, nieinwazyjnego wygładzania skóry i usuwania złożonych zmian związanych z foto-starzeniem.
Leczenie wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych . Stosowane zabiegi dają kontrolowaną, stopniową poprawę wyglądu skóry. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, szyi, klatce piersiowej i dłoniach. (więcej na naszym blogu)

Zmiany naczyniowe i rumień

Glamour oferuje skuteczną metodę usuwania zmian naczyniowych i rumienia, z wykorzystaniem lasera.

W przypadku zmian naczyniowych tkanką do usunięcia są naczynia krwionośne. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnoszące temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę koaguluje i niszczy ścianę naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane przez organizm. Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy (zazwyczaj konieczne jest wykonanie od 1 do 5 zabiegów), a zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie.

Skuteczną metodą pozbycia się rumienia są również peelingi medyczne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij