Twarz

Usuwanie zmarszczek

  • Mezoterapia igłowa – zabieg polegający na wprowadzeniu do skóry, a dokładnie w przestrzeń między skórą a naskórkiem różnych substancji wpływających na lepsze nawilżenie i odżywienie skóry, jej rozjaśnienie oraz poprawę mikrokrążenia. W efekcie obserwujemy wzrost jędrności i napięcia skóry. Substancje używane do mezoterapii to najczęściej kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, mikroelementy, witaminy, a także kwas glikolowy, retinol i antyoksydanty.
  • Fotoodmładzanie jest skuteczną i bezpieczną metodą odnowy skóry. Fotoodmładzanie IPL™ jest jedyną procedurą przeznaczoną do równoczesnego, nieinwazyjnego wygładzania skóry i usuwania złożonych zmian związanych z foto-starzeniem.(więcej)
  • Peelingi medyczne
    Peeling jest zabiegiem mającym na celu usunięcie zewnętrznej, martwej warstwy naskórka. Pobudza ponadto komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu, wskutek czego skóra znów staje się jędrna, odzyskuje sprężystość, zmienia koloryt i odzyskuje blask. Peeling jest również bardzo dobrym sposobem na pozbycie się drobnych przebarwień.

Modelowanie ust

Korekcji ust dokonuje się poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.
Zastosowanie kwasu hialuronowego nadaje wargom objętości, koryguje kontur ust i podnosi opadające kąciki, co nadaje twarzy dużo młodszy wygląd.
W zależności od oczekiwanego efektu zabieg przeprowadza się podając śródskórnie kwas hialuronowy na granicy skóry i czerwieni warg lub wstrzykując preparat w czerwień wargową.
Dla pełnego komfortu pacjenta zabieg wykonywany jest w znieczuleniu przewodowym i trwa 30 minut. Preparat używany do powiększania ust zawiera kwas hialuronowy identyczny z naturalnie występującym w skórze. Pełen efekt utrzymuje się przez 6 miesięcy, po czym kwas hialuronowy jest powoli wchłaniany, aż do całkowitego zaniku.

Sculptra

Preparat Sculptra wyrównuje głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy, będące następstwem procesu starzenia. Sculptra nie jest ani działającym czasowo środkiem wypełniającym ani też stałym implantem. Jest to wyjątkowa substancja, której działanie polega na pobudzaniu tkanek twarzy pacjenta do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Zapewnia to naturalnie wyglądający efekt. Preparat działa stopniowo, przywracając to, co zostało utracone. Sculptra to preparat stosowany w medycynie estetycznej od ponad 30 lat.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii igłowej. Przez skórę przenikają złożone impulsy elektryczne wprowadzając w głąb substancje aktywne. Wprowadzane składniki mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalna skóry.
System NNM™ LIPO KONTOUR umożliwia w sposób nieinwazyjny na rozpuszczanie tkanki tłuszczowej i zwalczanie cellulitu. Lipo Kontour NNM bazujący na nowej technice o nazwie Aquaforeza™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne mające wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. (więcej)

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • terapi przeciwcelulitowej
  •  terapi przeciwzmarszczkowej
  • liftingu skóry
  • wybielaniu

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL™ jest procedurą przeznaczoną do równoczesnego, nieinwazyjnego wygładzania skóry i usuwania złożonych zmian związanych z foto-starzeniem.
Leczenie wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych . Stosowane zabiegi dają kontrolowaną, stopniową poprawę wyglądu skóry. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, szyi, klatce piersiowej i dłoniach. (więcej)

Przebarwienia

Skutecznym zabiegiem, wykonywanym w Glamour, usuwającym przebarwienia jest Cosmelan. Głównym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest wystąpienie plam barwnikowych o podłożu hormonalnym. Cosmelan skutecznie rozjaśnia również piegi i przebarwienia posłoneczne. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i fototypu. Prócz działania depigmentacyjnego reguluje także wydzielanie łoju, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu, działając silnie przeciwstarzeniowo. Zabieg może być wykonywany zarówno w celu wyeliminowania przebarwień twarzy, jak również w celu odmłodzenia dłoni.
Skuteczną metodą pozbycia się przebarwień są również peelingi medyczne, zabieg NNM wybielanie skóry czy zabiegi laserowe głowicą SR lub eMatrix. 

Zmiany naczyniowe i rumień

Glamour oferuje skuteczną metodę usuwania zmian naczyniowych i rumienia, z wykorzystaniem lasera .

W przypadku zmian naczyniowych tkanką do usunięcia są naczynia krwionośne. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnoszące temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę koaguluje i niszczy ścianę naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane przez organizm. Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy (zazwyczaj konieczne jest wykonanie od 1 do 5 zabiegów), a zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie.
Skuteczną metodą pozbycia się rumienia są również peelingi medyczne.

Peelingami medycznymi wykonywanymi w Glamour w są:
• Kwas glikolowy
• Kwas migdałowy
• Kwas pirogronowy
• Płyn Jessnera
• Peeling retinolowy
• TCA
• Retises CT

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij