Ciało

Zabiegi pielęgnacyjne:

Arosha

Peeling ciała

Zabieg owocowy

Zabieg czekoladowy

Micronized Marine Algae

Zabieg cytrynowy

Leczenie cellulitu i odchudzanie

Endermologia

Endermologia to rodzaj masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. W głowicy masującej umieszczone są dwie rolki, poruszające się wokół własnej osi i względem siebie. Jedna z rolek zawija fałd skórny, druga rozwija. Zabieg Endermologii powoduje odblokowanie układu limfatycznego, przyspieszenie przemiany materii, usunięcie zalegających toksyn i nadmiaru płynu. Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa zdolność spalania zbędnych kilogramów. (więcej na naszym blogu)

Rolletic

Rolletic to urządzenie masująco-rehabilitacyjne, przeznaczone do masażu całego ciała, wspomagające odchudzanie i walkę z cellulitem oraz modelujące sylwetkę. (więcej na naszym blogu)

Masaże

Masaże wspomagające odchudzanie oraz masaż bańką chińską stanowią doskonałe uzupełnienie dla innych metod, stosowanych w celu pozbycia się nadmiaru wagi. Techniki stosowane podczas masażu odchudzającego mogą być dość bolesne, ponieważ zadaniem tego rodzaju zabiegu jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Masaż doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder i ud itp.

BeautyTek

BeautyTek to urządzenie umożliwiające testowanie tkanki w miejscu zabiegu. Sondy zbierają informacje o tkance i przekazują je do komputera. Na ekranie monitora pokazują się dane, warunkujące rodzaj leczenia, jakie należy zastosować oraz przebieg poszczególnych etapów zabiegu. Aparat odczytuje sygnały pochodzące z tkanek, porównuje do norm, a następnie wysyła odwrotnie sygnał korygujący. Cały proces przebiega podczas przyjemnego, relaksującego zabiegu, pozostawiając trwałe efekty. (więcej na naszym blogu)

Lipo Kontur

Lipo Kontur umożliwia w sposób nieinwazyjny rozpuszczanie tkanki tłuszczowej i zwalczanie cellulitu. Lipo Kontur to nowoczesna alternatywa do klasycznych iniekcyjnych zabiegów mezoterapii czy lipolizy.  (więcej na naszym blogu)

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij